Linkychecker (2.2.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Message
my: သတင်း

en: Error
my: အမှား

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်
