Linkychecker (2.2.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Links
oc: Ligams

en: Message
oc: Messatge

en: Exclude
oc: Exclure

en: External
oc: Extèrne

en: seconds
oc: segondas

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Redirect destination
oc: Adreça de redireccion
