Linkychecker (2.2.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Error
ta: பிழை

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: External
ta: வெளிப்புற

en: Error message
ta: பிழை செய்தி
