Linkychecker (2.2.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা
