Linkychecker (2.2.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Links
ca: Enllaços

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Exclude
ca: Exclou

en: External
ca: Extern

en: seconds
ca: segons

en: Error message
ca: Missatge d'error
