Linkychecker (2.2.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Links
cy: Dolenni

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Error
cy: Gwall

en: Error message
cy: Neges wall
