Linkychecker (2.2.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Links
fi: Linkit

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Error
fi: Virhe

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: External
fi: Ulkoinen

en: seconds
fi: sekuntia

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Redirect destination
fi: Uudelleenohjausosoite
