Linkychecker (2.2.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Links
sk: Odkazy

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Error
sk: Chyba

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: seconds
sk: sekundy

en: Error message
sk: Chybová správa
