Linkychecker (2.2.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Links
ur: لنکس

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Error
ur: خرابی
