Linkychecker (2.2.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Links
cs: Odkazy

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Error
cs: Chyba

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: External
cs: Externí

en: seconds
cs: sekund

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Redirect destination
cs: Cíl přesměrování
