Linkychecker (2.2.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Error
nl: Fout

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: External
nl: Extern

en: seconds
nl: seconden

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Internal
nl: Interne

en: Redirect destination
nl: Omleidingsbestemming
