Linkychecker (2.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Links
az: Linklər

en: Message
az: Mesaj

en: Error
az: Səhv

en: Exclude
az: Xaricdir

en: External
az: Xarici

en: Error message
az: Xəta mesajı
