Linkychecker (2.2.2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Links
es: Enlaces

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: Exclude
es: Excluir

en: links
es: enlaces

en: External
es: Externo

en: seconds
es: segundos

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Redirect destination
es: Destino de la redirección
