Linkychecker (2.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Links
hi: लिंक

en: Message
hi: संदेश

en: Error
hi: त्रुटि

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: External
hi: बाहरी

en: seconds
hi: क्षण

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश
