Linkychecker (2.2.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Links
pt: Ligações

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Definições

en: Error
pt: Erro

en: Exclude
pt: Excluir

en: External
pt: Externo

en: seconds
pt: segundos

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Internal
pt: Interno
