Linkychecker (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Links
ar: روابط

en: Message
ar: الرسالة

en: Error
ar: خطأ

en: Exclude
ar: إقصاء

en: External
ar: خارجي

en: Error message
ar: رسالة الخطأ
