Linkychecker (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Message
da: Meddelelse

en: Error
da: Fejl

en: Exclude
da: Ekskludér

en: External
da: Eksterne

en: seconds
da: sekunder

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Internal
da: Internt

en: Redirect destination
da: Destination for omdirigering
