Linkychecker (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Links
pl: Odnośniki

en: Message
pl: Wiadomość

en: Error
pl: Błąd

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: External
pl: Zewnętrzne

en: seconds
pl: sekundy

en: User agent
pl: Przeglądarka

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Internal
pl: Wewnętrzny

en: Redirect destination
pl: Cel przekierowania
