Linkychecker (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Links
ka: ბმულები

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Error
ka: შეცდომა

en: External
ka: გარე
