Linkychecker (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Message
ku: پەیام

en: Error
ku: هەڵە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام
