Linkychecker (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Links
uk: Посилання

en: Message
uk: Повідомлення

en: Error
uk: Помилка

en: Exclude
uk: Вилучити

en: links
uk: посилання

en: External
uk: Зовнішнє

en: seconds
uk: секунд(и)

en: User agent
uk: User Agent

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Internal
uk: Внутрішнє

en: Redirect destination
uk: Місце призначення переадресації
