Lionbridge translation provider (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
nl: Standaardvaluta

en: Translation
nl: Vertaling

en: PO number
nl: PO-nummer

en: Access key
nl: Toegangssleutel

en: Project title
nl: Projecttitel
