Lionbridge translation provider (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Default currency
de: Standardwährung

en: Translation
de: Übersetzung

en: Poll status
de: Umfragestatus

en: Endpoint
de: Endpunkt

en: Translation Management
de: Übersetzungs-Management

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
de: Während der Verarbeitung von @operation ist ein Fehler aufgetreten mit den Argumenten: @args

en: Access key
de: Zugangsschlüssel

en: Project title
de: Projekttitel

en: Field @label
de: Feld @label
