Lionbridge translation provider (8.x-2.11) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Description
fa: توضیحات

en: File
fa: فایل

en: Password
fa: گذرواژه

en: Quote
fa: نقل قول

en: none
fa: هیچ

en: Import
fa: ورود

en: Host
fa: میزبان

en: N/A
fa: هیچ

en: Task
fa: وظیفه

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Sending
fa: در حال ارسال

en: Download method
fa: روش دانلود
