Lionbridge translation provider (8.x-2.11) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Password
si: මුරපදය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න
