Lionbridge translation provider (8.x-2.12) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Password
fil: Hudyat

en: none
fil: wala

en: Import
fil: Angkatin
