Lionbridge translation provider (8.x-2.12) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Description
sl: Opis

en: File
sl: Datoteka

en: Password
sl: Geslo

en: none
sl: nič

en: Import
sl: Uvozi

en: Host
sl: Gostitelj

en: N/A
sl: N/D

en: Sending
sl: Pošiljam

en: Download method
sl: Prenos datotek
