Lionbridge translation provider (8.x-2.14) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Description
gu: વર્ણન

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Import
gu: આયાત

en: Task
gu: કાર્ય
