Lionbridge translation provider (8.x-2.15) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Description
sr: Опис

en: Password
sr: Лозинка

en: Import
sr: Увоз

en: Completed
sr: Завршено
