Lionbridge translation provider (8.x-2.17) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: File
bn: ফাইল

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: none
bn: একটিও নয়

en: Import
bn: আমদানী

en: Host
bn: হোস্ট

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়
