Lionbridge translation provider (8.x-2.18) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Description
de: Beschreibung

en: File
de: Datei

en: Password
de: Passwort

en: Quote
de: Zitat

en: none
de: keine

en: Import
de: Importieren

en: Client ID
de: Client-ID

en: N/A
de: n. v.

en: Task
de: Aufgabe

en: Completed
de: Abgeschlossen

en: Sending
de: Sende

en: Download method
de: Download-Methode

en: Export to
de: Exportieren nach

en: Translation Management
de: Übersetzungs-Management

en: The imported file is not a valid XML.
de: Die importierte Datei ist kein gültiges XML.
