Lionbridge translation provider (8.x-2.26) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Description
es: Descripción

en: File
es: Archivo

en: Password
es: Contraseña

en: Quote
es: Cotización

en: none
es: ninguno

en: Import
es: Importar

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Host
es: Servidor

en: N/A
es: N/D

en: Task
es: Tarea

en: Completed
es: Completado

en: Sending
es: Enviando

en: Download method
es: Método de descarga

en: Export to
es: Exportar a

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
