Lionbridge translation provider (8.x-2.27) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Description
da: Beskrivelse

en: File
da: Fil

en: Password
da: Adgangskode

en: Quote
da: Tilbud

en: none
da: ingen

en: Import
da: Importér

en: Client ID
da: Klient ID

en: Host
da: Værtsnavn

en: Task
da: Opgave

en: Completed
da: Gennemført

en: Sending
da: Sender

en: Download method
da: Filoverførsel

en: Export to
da: Eksportér til

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
