Lionbridge translation provider (8.x-2.27) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Description
sk: Popis

en: File
sk: Súbor

en: Password
sk: Heslo

en: none
sk: žiadne

en: Import
sk: Importovať

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Completed
sk: Ukončená

en: Download method
sk: Metóda sťahovania

en: Translation Management
sk: Správa prekladov

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
