Lionbridge translation provider (8.x-2.29) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Description
oc: Descripcion

en: File
oc: Fichièr

en: Password
oc: Senhal

en: none
oc: pas cap

en: Import
oc: Importar

en: Host
oc: Òste

en: Download method
oc: Metòde de telecargament

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
