Lionbridge translation provider (8.x-2.6) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Description
eo: Priskribo

en: File
eo: Dosiero

en: Password
eo: Pasvorto

en: none
eo: neniu

en: Import
eo: Importu

en: Download method
eo: Elŝuta metodo
