Lionbridge translation provider (8.x-2.6) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Description
jv: Katrangan

en: File
jv: Berkas

en: Password
jv: Sandhi

en: none
jv: ora ana

en: Import
jv: Ngimpor
