Lionbridge translation provider (8.x-2.6) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Description
ka: აღწერა

en: File
ka: ფაილი

en: Password
ka: პაროლი

en: none
ka: არცერთი

en: Import
ka: იმპორტი
