Lionbridge translation provider (8.x-2.31) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Description
pl: Opis

en: File
pl: Plik

en: Password
pl: Hasło

en: none
pl: brak

en: Import
pl: Importuj

en: N/A
pl: niedostępne

en: Task
pl: Zadanie

en: Completed
pl: Zakończone

en: Sending
pl: Wysyłanie

en: Download method
pl: Sposób udostępniania plików

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
