Lionbridge translation provider (8.x-2.31) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Password
ug: پارول

en: Quote
ug: نەقىل

en: Import
ug: ئىمپورت
