Liqpay payment API (2.0.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Language
de: Sprache

en: Currency
de: Währung

en: Search
de: Suche

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Settings
de: Einstellungen

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Created
de: Erstellt

en: Amount
de: Betrag

en: Payment
de: Zahlung

en: Payments
de: Zahlungen

en: Repeat
de: Wiederholung

en: Pay
de: Bezahlen

en: Public key
de: Öffentlicher Schlüssel

en: Private key
de: Privater Schlüssel

en: Test mode
de: Testmodus

en: Sum
de: Summe

en: Payment type
de: Zahlungsart
