Liqpay payment API (2.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Language
ne: भाषा

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Filter
ne: फिल्टर
