Liqpay payment API (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Language
he: שפה

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Filter
he: סינון

en: Amount
he: כמות

en: Payment
he: תשלום

en: Repeat
he: חזור

en: Sum
he: סְכוּם
