Liqpay payment API (8.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Language
ka: ენა

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Filter
ka: ფილტრი
