Liqpay payment API (8.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Payments
th: การชำระเงิน

en: Public key
th: กุญแจสาธารณะ

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว

en: Sum
th: ผลรวม
