Liqpay payment API (8.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Language
ca: Llengua

en: Currency
ca: Moneda

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Filter
ca: Filtra

en: Amount
ca: Import

en: Payment
ca: Pagament

en: Payments
ca: Pagaments

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Public key
ca: Clau pública

en: Private key
ca: Clau privada

en: Sum
ca: Suma
