Liqpay payment API (8.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Filter
hy: Ֆիլտր
