Liqpay payment API (8.x-1.0-rc2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
