Liqpay payment API (8.x-1.0-rc2) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: Language
no: Språk

en: Currency
no: Valuta

en: Search
no: Søk

en: Settings
no: Innstillinger

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Created
no: Opprettet

en: Filter
no: Filtrer

en: Amount
no: Beløp

en: Payment
no: Betaling

en: Repeat
no: Gjenta
