Liqpay payment API (8.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Language
fa: زبان

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Filter
fa: صافی

en: Sum
fa: مجموع
